Erdeniz Cam
Ayna ve Mobilya

Cam, Ayna ve Mobilya Alanında Profesyonel Ürün ve İşçilik

1996 yılında Bursa Fomara Aktarhüssam mahallesinde faaliyetine başlayan firmamız Erdeniz Cam Ayna ve Mobilya profesyonel kadrosu ile cam işleme konusunda sınırsız seçenekler sunmaya devam etmektedir.

1998 yılında Bursa Küçük Sanayi Sitesi 75.Blok’da atölyesini kuran firmamız hizmet ağını genişletmiştir. 2008 yılında Bursa Akva Sanayi Sitesi 79.Sokak’da kendi tesisine taşınan firmamız yenileşme sürecine girerek hizmet ağını sınırsız hale getirmiş ve ürün yelpazesini genişletmiştir

Yenilikçi teknolojileri takip ederek makine parkurunu genişleten firmamız, cam lavabo ve cam şekillendirme fırınları, CNC kesim makinesi, CNC cam işleme makinesi, bizote makinesi, rodaj makinesi, kanal makinesi, kumlama makinesi, yıkama ünitesi, cam teknolojisi için gerekli ekipman ve personeli ile sektörün lider firmalarından birisi olduğunu kanıtlamıştır.

Erdeniz Cam Ayna ve Mobilya kurulduğu günden bu yana kaliteyi, dürüstlüğü, karşılıklı güveni, doğru fiyat politikası ve müşteri memnuniyetini esas almış bulunmaktadır. Cam piyasasındaki yenilikleri ve teknolojiyi yakından takip ederek faaliyetlerine bu yönde devam etmektedir. Bursa ve Türkiye’mize yararlı olmak adına faaliyetlerine devam edecektir.